تبلیغات
شهر آبپخش

قالب وبلاگ


شهر آبپخش
امام علی(ع): حق را بگو اگر چه به ضررت باشد.
نویسندگان
نظر سنجی
به نظر شما انتخاب نمایندگان شورای اسلامی شهر در شهر آبپخش به چه صورت انجام می‌پذیرد؟شهروندان آبپخشی حتماً با سیر تاریخی قضیه خیابان اصلی شهر(خیابان انقلاب) آبپخش آشنایی کامل دارند و می‌دانند که طرح ساخت این خیابان در زمان شهردارهای مختلف چه تغییراتی را پشت سر گذاشته و هر شهردار چه سازی برای این خیابان نواخته است. مثلاً در زمان شهردار بودن آقای فریبرزی با هزینه‌ی چند ده میلیونی این خیابان با یک بلوار به سه قسمت تقسیم شد ولی با ورود شهردار بعدی انگار نه انگار این همه هزینه بیت‌المال خرج ساخت آن شده بود و بلافاصله شروع به تخریب قسمتی از آن بلوار و خیابان کردند و به همان شکل آن را رها کردند. و کل هزینه‌های انجام شده برای آن مثل آب خوردن بر باد رفت و صدای هیچ کس در نیامد.

بالا خره پس از ورود آقای استادزاده به شهرداری تصمیم به ساخت صحیح آن گرفته شد و قسمتی از کار شروع شد که به دلایل غیرمنطقی و غیرکاری آقای استادزاده توسط شورای شهر آبپخش برکنار گردیدند و شهردار جدید منصوب گردید. از این ماجراها و شروع به ساخت این خیابان ماهها می‌گذرد ولی روند ساخت این بلوار به کندی صورت می‌پذیرد. و این درحالی است که در شهرهای دیگر کشور پل‌های روگذر و زیرگذر چند کیلومتری و مترو در مدت‌های بسیار کوتاه‌تر در حال انجام می‌باشند ولی شهرداری شهر آبپخش هنوز در ساخت و تعمیر یک خیابان چند صد متری مانده است.

لازم به ذکر است که شهرداری آبپخش در این مدت اخیر به غیر از این فعالیت دیگر هیچگونه فعالیتی در شهر انجام نمی‌دهد و فقط با بازی کردن با این طرح در حال سپری نمودن وقت می‌باشد. 
طبقه بندی: عمومی،
برچسب ها: آب پخش،
[ شنبه 15 مرداد 1390 ] [ 01:04 ق.ظ ] [ یک شهروند ]
نظرات
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ قصد دارد بدون هیچ‌گونه سوءنیت و خصومت شخصی با کسی و فقط با بیان حقایق در جهت پیشرفت هر چه بیشتر شهر آبپخش گام بردارد.
و امیدواریم که برای این صحبت‌ها گوش شنوایی باشد.
((ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم))
خداوند حال هیچ قومی را دگرگون نخواهد كرد مگر این كه آنان حال خود را تغییر دهند.
آرشیو مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :